طراحی و ساخت

امروزه با گسترش و پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات صنعتی و با افزایش چشمگیر کارخانه‌ها و فعالیت‌های صنعتی اهمیت هوای پاک در محیط‌های کار به خوبی شناخته شده است. در صنعت امروزی از فرآیندهای پیچیده‌ای از ترکیبات و مواد شیمیایی متعدد استفاده می‌شود. که تعداد زیادی از آن‌ها دارای اثر مسموم کنندگی بالایی هستند، استفاده از این مواد سمی ممکن است منجر به تولید ذرات و بخارات در محیط کار گردیده و مقدار آن از حدود مجاز فراتر رود. این پدیده سبب مشکلات عدیده‌ای برای کارکنان می‌شود و از آنجا که حفاظت از کارکنان امری ضروری می‌باشد، طراحی مناسب و موثر تهویه می‌تواند راه حل مشکلات فوق باشد.
همچنین مشکلاتی از قبیل بوی نامطبوع و ناخوشایند و دودهای تولید شده توسط فرآیندهای صنعتی از قبیل جوشکاری یا بخارات روغن داغ یا دودزا را می‌توان با طراحی مناسب و موثر تهویه صنعتی حل نمود.
در این راستا شرکت سپید صنعت هوای پاک با برخورداری از مجموعه‌ای با تجارب کاری بسیار در زمینه تهویه صنعتی و با اتکا به آخرین استانداردهای روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما صنعتگران پر تلاش می‌باشد. برخی از صنایعی که از محصولات و خدمات ما بهره برده‌اند شامل صنایع شیمیایی، چوب‌بری و نجاری، رنگ، پتروشیمی، صنایع نفتی، آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها،داروسازی، صنعت چاپ و کاغذ و سوله‌های جوشکاری می‌باشند.

error: